Главная » Каталог статей / Углегорский городской совет / О работе депутатов
Протокол зборів з громадянами на виборчому окрузі №2

м. Вуглегірськ
14.10.2011

ПРИСУТНІ:

Бумагін С.В. – депутат міської ради
Фаюра А.П. – секретар міської ради

ЗАПРОШЕНІ:

Мартинов М.О. - міський голова
Стецький Р.А. - секретар виконавчого комітету
Представники округу № 2 (мкр. Північний), вул. Красна, вул. Шевченко, вул. Пархоменко та підприємці (всього 59 чоловік).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Обговорення проекту Закону України «Про ринок земель»

СЛУХАЛИ:

Про основні положення та переваги проекту Закону України «Про ринок земель»

ВИСТУПИЛИ:

Фаюра А.П. - з приводу програми економічних реформ на 2010-2014 роки, мораторію на продаж земель, основних положень проекту Закону України «Про ринок земель», відкриття нових перспектив для громадян при прийнятті проекту Закону України «Про ринок земель», особливостей проекту Закону України «Про ринок земель», про зростання нормативно-грошової оцінки сільгоспземель, про залучення інвестицій до села, про основні труднощі з якими зіткнуться органи місцевого самоврядування.

Бумагін С.В. - про потенційних покупців землі, максимальну площу земельних ділянок у одного власника, про механізм продажу земельних ділянок, про документи, що посвідчують право власності на земельну ділянку, про переваги для молодих спеціалістів, які господарюють на землі при її покупці, про орієновану ціну на земельні ділянки після прийняття проекту Закону України «Про ринок земель», про неможливість спекулювання землею.

Стецький Р.А. – про порівняння деяких положень проекту Закону України «Про ринок земель» зі схожими Європейськими законами, про заплановану дату прийняття законопроекту.

ГОЛОСУВАЛИ:
«за» - 41
«проти» - 8
«утрималось»  - 10

Категория: Каталог статей / Углегорский городской совет / О работе депутатов | Добавил: Administrator (14-10-2011, 05:38) | Просмотров: 764