Главная » Каталог статей / Публичные документы / Рішення міської ради
Рішення міської ради № 6/27-199

Завантажити повний текст рішення


УКРАЇНА

ВУГЛЕГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ


від 28.02.2013 № 6/27-199
    м.  Вуглегірськ

       

Про прийняття участі у Всеукраїнському    конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

 

На підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні»,  Постанови  Кабінету Міністрів України від 28.10.2002 № 952/2002 «Про затвердження  Положення про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого  самоврядування» із змінами, міська рада
 
  В И Р І Ш И Л А:

1.Прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі  проектів та програм розвитку місцевого самоврядування за тематикою: «Оснащення  сучасними приладами обліку споживання ресурсів в рамках здійснення комплексу  заходів з реформування житлово-комунального господарства».

2.Затвердити проект «Оснащення приладами  обліку споживання теплової енергії однотипних багатоквартирних житлових  будинків м. Вуглегірська», який буде брати участь у Всеукраїнському конкурсі  проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

3.Затвердити обсяг фінансування проекту  «Оснащення приладами обліку споживання теплової енергії однотипних багатоквартирних  житлових будинків м. Вуглегірська» з місцевого бюджету у розмірі не менше 30% від  суми гранту, що запитується.

4.Визнати керівником проекту «Оснащення  приладами обліку споживання теплової енергії однотипних багатоквартирних  житлових будинків м. Вуглегірська» - депутата міської ради Бородіна Сергія  Сергійовича.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на  комісію з питань промисловості, транспорту, житлово-комунального господарства,  благоустрою та охорони навколишнього середовища (Бородін).

Міський голова                                                                                           М.О.  Мартинов

Категория: Каталог статей / Публичные документы / Рішення міської ради | Добавил: MARISHS (28-02-2013, 22:24) | Просмотров: 802