Главная » Каталог статей / Публичные документы / Рішення міської ради
Рішення міської ради № 6/19-139

УКРАЇНА

ВУГЛЕГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ


від 24.05.2012 № 6/19-139
       м. Вуглегірськ

Про прийняття участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

На підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2002 № 952/2002 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування» із змінами, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування за тематикою: «Оснащення сучасними приладами обліку споживання ресурсів в рамках здійснення комплексу заходів з реформування житлово-комунального господарства».

2. Затвердити проект «Оснащення приладами обліку споживання теплової енергії однотипних багатоквартирних житлових будинків м. Вуглегірська», який буде брати участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

3. Затвердити обсяг фінансування проекту «Оснащення приладами обліку споживання теплової енергії однотипних багатоквартирних житлових будинків м. Вуглегірська» з місцевого бюджету у розмірі не менше 30% від суми гранту, що запитується.

4. Визнати керівником проекту «Оснащення приладами обліку споживання теплової енергії однотипних багатоквартирних житлових будинків м. Вуглегірська» - депутата міської ради Бородіна Сергія Сергійовича.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань промисловості, транспорту, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища (Бородін).

Міський голова                                                      М.О.Мартинов
Категория: Каталог статей / Публичные документы / Рішення міської ради | Добавил: Administrator (24-05-2012, 20:03) | Просмотров: 768