Главная » Каталог статей / Публичные документы / Рішення міської ради
Рішення міської ради № 6/15-111

Завантажити повний текст рішення


УКРАЇНА

ВУГЛЕГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ


від 26.01.2012 № 6/15-111
м. Вуглегірськ

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки

На підставі ст. 26  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 12,   123, 134 Земельного Кодексу України,  Закону України «Про землеустрій», розглянувши відповідні клопотання, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

            1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (…) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Дружби, буд. 17, м. Вуглегірська, Донецької області в оренду.

            2. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. (…) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Станкевського, буд. 33, м. Вуглегірська, Донецької області в приватну власність.

            3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань промисловості, транспорту, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища (Бородін).

Міський голова                                                      М.О.Мартинов
Категория: Каталог статей / Публичные документы / Рішення міської ради | Добавил: Administrator (26-01-2012, 19:26) | Просмотров: 699