Главная » Каталог статей / Публичные документы / Рішення міської ради
Рішення міської ради № 6/14-105

Завантажити повний текст


УКРАЇНА

ВУГЛЕГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ


від 29.12.2011 № 6/14-105
       м. Вуглегірськ

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки

На підставі ст. 26  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 12,   123, 134 Земельного Кодексу України,  Закону України «Про землеустрій», розглянувши клопотання громадян України на землю, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці 1 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. (…), м. Вуглегірська, Донецької області в приватну власність.

2. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину 2 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. (…), м. Вуглегірська, Донецької області в приватну власність.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань промисловості, транспорту, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища (Бородін).

Міський голова                                                     М.О. Мартинов

Категория: Каталог статей / Публичные документы / Рішення міської ради | Добавил: Administrator (29-12-2011, 07:51) | Просмотров: 618