Главная » Каталог статей / Публичные документы / Рішення міської ради
Рішення міської ради № 6/14-102

Завантажити повний текст


УКРАЇНА

ВУГЛЕГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ


від 29.12.2011 № 6/14-102
м. Вуглегірськ

Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, з розрахунку на календарний місяць  

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 293 Податкового кодексу України, наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2011 № 457 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» (зі змінами), з метою впорядкування власних нормативно-правових актів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти до відома Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення міської ради «Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території міста Вуглегірська, з розрахунку на календарний місяць» (додається).

2. Затвердити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, з розрахунку на календарний місяць, згідно з переліком, що додається.

3. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2012 року.

4. Рекомендувати Єнакієвській об’єднаній державній податковій інспекції (Гринцов) керуватися даним рішенням при справлянні єдиного податку.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян (Дубіна).

 

Міський голова                                                     М.О. Мартинов
Категория: Каталог статей / Публичные документы / Рішення міської ради | Добавил: Administrator (29-12-2011, 10:59) | Просмотров: 747