Главная » Каталог статей / Публичные документы / Рішення міської ради
№ 6/10-72


ВУГЛЕГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я


від 12.08.2011 № 6/10-72
         м. Вуглегірськ

Про затвердження Порядку забезпечення доступу до публічної інформації  в Вуглегірській міській раді та її виконавчих органах   

 

На підставі ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», рішення Єнакієвської міської ради від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку забезпечення доступу до публічної інформації  в Вуглегірській міській раді та її виконавчих органах», з метою упорядкування надання інформації, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити, що Вуглегірська міська рада та її виконавчі органи є розпорядниками інформації, що отримана або створена в процесі реалізації міською радою, виконавчими органами міської ради своїх повноважень та виконання обов`язків, передбачених чинним законодавством, та яка знаходиться у володінні міської ради та виконавчих органів міської ради.
2. Затвердити Порядок забезпечення доступу до публічної інформації у Вуглегірській міській раді та її виконавчих органах (додається).
3. Призначити відповідальною особою для забезпечення доступу до публічної інформації керуючого справами виконавчого комітету міської ради Стецького Р.А.
4. Керуючому справами виконавчого комітету міської ради Стецькому Р.А.
4.1. Організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації».
4.2. Забезпечити проведення навчань, підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчих органів міської ради з питань забезпечення доступу до публічної інформації.
5. Секретарю міської ради Фаюрі А.П. сприяти депутатам міської ради у здійсненні громадського контролю за забезпеченням виконавчими органами міської ради доступу до публічної інформації шляхом проведення громадських слухань. 
6. Керівникам виконавчих органів міської ради забезпечити:
6.1. Своєчасне оприлюднення на веб-сайті виконавчих органів Вуглегірської міської ради проектів нормативно-правових актів, прийнятих рішень міської ради, рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови та інформації, зазначеної в статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
6.2. Надання в 3-денний термін в електронному вигляді документів, прийнятих міською радою, виконавчим комітетом міської ради, розпоряджень міського голови, керуючому справами виконавчого комітету міської ради для подальшого оприлюднення на веб-сайті виконавчих органів Вуглегірської міської ради.
6.3. Протягом двох тижнів від дати прийняття рішення скласти перелік документів, що знаходяться у їх володінні (згідно з номенклатурою справ та з урахуванням вимог статей 14, 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації») та перелік відомостей, що становлять службову інформацію.
7. Загальному відділу виконавчого комітету міської ради (Телятнікова) забезпечити прийом, реєстрацію, облік, попередній розгляд запитів та контроль за наданням інформації за запитами.
8. Затвердити форму письмового запиту на публічну інформацію (додається).
9. Для отримання запитів на інформацію визначити:
9.1. Номер телефону 7-08-31
9.2 Електронну пошту ispolkom.uglegorsk@mail.ru
10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян (Дубіна).

Міський голова                                                                                           М.О. Мартинов

Категория: Каталог статей / Публичные документы / Рішення міської ради | Добавил: Administrator (12-08-2011, 09:07) | Просмотров: 1029