Главная » Каталог статей / Публичные документы / Рішення виконавчого комітету
Рішення виконавчого комітету № 15

Завантажити повний текст рішення


УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від від 18.04.2013 № 15
     м.  Вуглегірськ

       

Про внесення змін до рішення виконавчого    комітету міської ради від 24.11.2010 «Про утворення адміністративної комісії    та затвердження положення про адміністративну комісію при виконкомі    Вуглегірської міської ради»

На підставі ст. 38 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», Кодексу України про адміністративні правопорушення,  виконавчий комітет Вуглегірської міської ради
 
  ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого  комітету міської ради від 24.11.2010 «Про утворення адміністративної комісії та  затвердження положення про адміністративну комісію при виконкомі Вуглегірської  міської ради» (із змінами та доповненнями), виклавши склад адміністративної  комісії виконавчого комітету міської ради у новій редакції (додається).
 
2.Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого  справами виконавчого комітету Вуглегірської міської ради Стецького Р.А.

Міський голова                                                        М.О.Мартинов
Категория: Каталог статей / Публичные документы / Рішення виконавчого комітету | Добавил: MARISHS (18-04-2013, 10:30) | Просмотров: 469