Главная » Каталог статей / Публичные документы / Розпорядження міського голови
№ 41


ВУГЛЕГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ


від 29.07.2011 № 40
м. Вуглегірськ

 

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 12.06.2007 № 28 «Про комісію по розрахунку стажу державної служби, служби в органах місцевого самоврядування та загального стажу» (із змінами та доповненнями)

На підставі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 12.06.2007 № 28 «Про комісію по розрахунку стажу державної служби, служби в органах місцевого самоврядування та загального стажу» (із змінами та доповненнями), виклавши склад комісії по розрахунку стажу державної служби, служби в органах місцевого самоврядування та загального стажу у новій редакції.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань виконавчих органів міської ради Чернікову Н.В.

 


Міський голова                                                                                                                   М.О. Мартинов

Категория: Каталог статей / Публичные документы / Розпорядження міського голови | Добавил: Administrator (29-07-2011, 20:34) | Просмотров: 1259