Главная » Каталог статей / Публичные документы / Розпорядження міського голови
№ 40


ВУГЛЕГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ


від 29.07.2011 № 40
м. Вуглегірськ

 

 

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 23.04.2008 № 30 «Про затвердження складу експертної комісії Вуглегірської міської ради та положення про її діяльність в новій редакції» (із змінами та доповненнями)

На підставі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» (із змінами та доповненнями)

1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 23.04.2008 № 30 «Про затвердження складу експертної комісії Вуглегірської міської ради та положення про її діяльність в новій редакції» (із змінами та доповненнями) виклавши склад експертної комісії Вуглегірської міської ради у новій редакції.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань виконавчих органів міської ради Чернікову Н.В.


Міський голова                                                                                                                   М.О. Мартинов

Категория: Каталог статей / Публичные документы / Розпорядження міського голови | Добавил: Administrator (29-07-2011, 20:33) | Просмотров: 1002