Главная » Каталог статей / Публичные документы / Проекту рішення регуляторного акту
Проект рішення регуляторного акту

ПОЛОЖЕННЯ
про встановлення за погодженням з власниками зручного
для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства, ринків та підприємств побутового обслуговування населення,
розташованих на території м. Вуглегірська та прилеглих населених пунктів

  1. Загальні положення

            Положення про встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства, ринків та підприємств побутового обслуговування населення незалежно від форм власності, розташованих на території м. Вуглегірська та прилеглих населених пунктів (далі Положення) діє з метою встановлення зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства, ринків та підприємств побутового обслуговування населення, уникнення скарг мешканців міста на порушення тиші, здійснення контролю за дотриманням чинного законодавства суб`єктами господарювання при здійсненні господарської діяльності.
Встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства, ринків та підприємств побутового обслуговування населення (далі Режим роботи) для всіх об’єктів торгівлі та побутового обслуговування населення незалежно від форм власності, є обов’язковим та здійснюється безкоштовно.
Дія Погодження про  встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства, ринків та підприємств побутового обслуговування населення, розташованих на території м. Вуглегірська та прилеглих населених пунктів – необмежена.

2. Вимоги щодо встановлення режиму роботи

            2.1. Виконавчий комітет Вуглегірської міської ради при встановленні режиму роботи підприємств торгівлі, закладів ресторанного господарства, ринків, підприємств побутового обслуговування населення діє на підставі повноважень ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та п. 7. Правил торгівлі на ринках міста, затверджених рішенням Єнакієвської міської ради від 30.08.2011 № 6/12-355 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста (у новій редікції)».

3. Порядок встановлення режиму роботи

          3.1. Суб’єкти господарювання за п’ять робочих днів до відкриття або зміни режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства, ринків, підприємств побутового обслуговування населення повинні надати заяву на встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи (далі Заява) до загального відділу виконавчого комітету Вуглегірської міської ради.
3.2. До заяви додаються:
3.2.1. Копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної або фізичної особи  - підприємця або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
3.2.2. Копія документу, що засвідчує право власності на приміщення, де буде здійснюватись господарська діяльність. У разі користування приміщенням на підставі договору оренди - копія договору оренди приміщення.
3.2.3. Копія свідоцтва платника єдиного податку (у разі користування спрощеною системою оподаткування).
3.3. Заява з копіями документів зазначеними в п. 3.2., реєструється в журналі реєстрації заяв та погоджень на встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи підприємств торгівлі, закладів ресторанного господарства, ринків, побутового обслуговування населення (далі Журнал).
3.4. Строк розгляду заяви не повинен перевищувати п`яти робочих днів з моменту подання заяви та повного пакету документів, передбачених цим Положенням.
3.5. Після розгляду заяви суб’єктам господарювання надається Погодження про  встановлення режиму роботи (далі Погодження).
3.6. Всі погодження підлягають реєстрації.
3.7. У разі зміни інформації зазначеної у Погодженні суб’єкт господарювання письмово інформує виконавчий комітет міської ради, який у п’ятиденний строк видає йому нове Погодження з урахуванням відповідних змін. При цьому попереднє Погодження анулюється.
3.8. Підставами для відмови встановлення Режиму роботи є:
- ненадання документів, передбачених цим Положенням.
- незручність роботи підприємств для населення.
Про, що суб`єкту господарювання повідомляється письмово з зазначенням підстави про відмову встановлення Режиму роботи у п’ятиденний строк.

Керуючий справами                                                                                                                     
виконавчого комітету міської ради                                                                 Р.А. Стецький

Завантажити повний текст

Категория: Каталог статей / Публичные документы / Проекту рішення регуляторного акту | Добавил: Administrator (1-03-2012, 02:24) | Просмотров: 971