Главная » Каталог статей / Публичные документы / Проекти рішень виконавчого комітету
Проекти рішень виконавчого комітету

Завантажити повний текст проекту рішення


УКРАЇНА

ВУГЛЕГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


від _______________________ №__________
м. Вуглегірськ

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.09.2011 № 47 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.11.2010 «Про утворення адміністративної комісії та затвердження положення про адміністративну комісію при виконкомі Вуглегірської міської ради»

На підставі ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет Вуглегірської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.09.2011 № 47 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.11.2010 «Про утворення адміністративної комісії та затвердження положення про адміністративну комісію при виконкомі Вуглегірської міської ради», виклавши склад адміністративної комісії виконавчого комітету міської ради у новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника загального відділу виконавчого комітету міської ради Телятнікову І.Г.

Міський голова                                                     М.О. Мартинов
Категория: Каталог статей / Публичные документы / Проекти рішень виконавчого комітету | Добавил: Administrator (24-12-2011, 12:24) | Просмотров: 325