Главная » Каталог статей / Публичные документы / Проекти рішень виконавчого комітету
Проекти рішень виконавчого комітету

УКРАЇНА

ВУГЛЕГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


від ______________________ №__________
                          м. Вуглегірськ

 

Про формування тимчасового
розпису міського бюджету
на 1 квартал 2012 року

 

На підставі ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до ст. 79 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 228 "Про затвердження порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ” (із змінами та доповненнями), з метою забезпечення стабільного функціонування бюджетної системи у 2012 році та до прийняття міською радою рішення "Про міський бюджет на 2012 рік”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. До затвердження бюджету на 2012 рік витрати за рахунок загального фонду міського бюджету здійснюються на цілі, визначені в рішенні міської ради від 06.01.2011 №6/4-30 "Про затвердження міського бюджету м. Вуглегірська  на 2011 рік” (із змінами та доповненнями).

2. Здійснювати поточні витрати, що забезпечують діяльність бюджетних установ, виходячи з їх мінімальної потреби.

3. Щомісячні видатки міського бюджету не можуть перевищувати 1/12 обсягу видатків, затверджених рішенням міської ради від 06.01.2011 №6/4-30 "Про затвердження міського бюджету м. Вуглегірська  на 2011 рік” (із змінами та доповненнями).

4. Розміри посадових окладів працівників установлюються  виходячи з положень діючого законодавства та мінімальної заробітної плати, які діють у грудні 2011 року.

5. Забороняється проводити капітальні видатки за рахунок коштів міського бюджету до прийняття міською радою рішення про затвердження міського бюджету на 2012 рік.

6. У першочерговому порядку здійснюється фінансування витрат на заробітну плату та оплату енергоносіїв, що забезпечують діяльність установи.

7. Видатки за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету провадяться на утримання установи відповідно до тимчасових кошторисів доходів та видатків виконкому у межах наявних коштів.


8. Затвердити тимчасовий розпис доходів і видатків міського бюджету на 1 квартал 2012 року.
9. Видатки здійснювати відповідно до тимчасового розпису доходів та видатків міського бюджету на 1 квартал 2012 року.
10. Вносити зміни до тимчасового розпису міського бюджету за загальним і спеціальним фондом по кодах функціональної та економічної класифікації у порядку, встановленому для внесення змін до розпису.
11. Дане рішення  втрачає чинність після затвердження міського бюджету на 2012 рік.
12. Контроль за  виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Чернікову Н.В.

Міський голова                                                     М.О.Мартинов

Категория: Каталог статей / Публичные документы / Проекти рішень виконавчого комітету | Добавил: Administrator (14-11-2011, 23:05) | Просмотров: 618