Главная » Каталог статей / Публичные документы / Проекти рішень виконавчого комітету
Проект рішення виконавчого комітету

УКРАЇНА

ВУГЛЕГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


від _______________________ №__________
                               м. Вуглегірськ

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.09.2011 № 50 «Про організацію робіт з благоустрою міста та прилеглих населених пунктів»

На підставі ст. ст. 30, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», правил благоустрою, санітарного стану територій, забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, затверджених рішенням Єнакієвської міської ради від 15.06.2007 № 5/14-8, з метою забезпечення чистоти в місті та прилеглих населених пунктах, виконавчий комітет Вуглегірської міської ради

ВИРІШИВ:    

1. Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.09.2011 № 50 «Про організацію робіт з благоустрою міста та прилеглих населених пунктів», виклавши п.3 «перелік підприємств та підприємців, за якими закріплено водоймища» у новій редакції.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань виконавчих органів міської ради Чернікову Н.В.

Міський голова                                                      М.О.Мартинов
Категория: Каталог статей / Публичные документы / Проекти рішень виконавчого комітету | Добавил: Administrator (17-04-2012, 20:38) | Просмотров: 390