Главная » Каталог статей / Публичные документы / Проекти рішень міської ради
Проекти рішень міської ради

Завантажити повний текст проекту рішення


УКРАЇНА

ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


від _______________________ №___________
                            м. Вуглегірськ

Про хід підготовки до Євро 2012

На підставі ст. ст. 26, 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України «Про благоустрій населених пунктів», правил благоустрою, санітарного стану територій, забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, затверджених рішенням Єнакієвської міської ради від 15.06.2007 № 5/14-8, заслухавши інформацію «Про хід підготовки до Євро 2012», з метою гідного проведення чемпіонату з футболу, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію «Про хід підготовки до Євро 2012»  прийняти до відома (додається).

2. Рекомендувати:

2.1.  Керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності:

2.1.1. Вжити заходи  щодо приведення та підтримання в належному стані прилеглої та закріпленої території.

2.1.2. Привести в належний стан фасади адміністративних, господарських та інших будівель і споруд, які знаходяться у їхній власності або на їхньому балансі.

2.2. Директору комунального підприємства Єнакієвської міської ради «Трамвайно-тролейбусне управління» (Саітов) привести в належний стан зупинки міського транспорту на території м. Вуглегірська та огорожу території навколо тролейбусного ДЕПО.

2.3. Фізичній особі-підприємцю Костюкову посилити заходи з вивозу та утилізації твердих побутових відходів та іншого сміття.

2.4. Директору комунального підприємства Єнакієвської міської ради «ДРСУ» (Бандурко) привести та підтримувати у придатному для використання стані ділянку траси «Харків-Луганськ-Ізварене», яка проходить через м. Вуглегірськ.

2.5. Директору комунального підприємства Єнакієвської міської ради «Світлолфор» (Дьяконов):

2.5.1. Вжити заходи з профілактичного обстеження світлофорів м. Вуглегірська, з метою уникнення аварійних ситуацій на ділянці траси «Харків-Луганськ-Ізварене», яка проходить через м. Вуглегірськ, в період проведення Євро 2012;

2.5.2. Привести знаки та розмітку доріг у відповідність до діючого законодавства;

2.5.3. Відремонтувати та підтримувати в належному стані зовнішнє освітлення на території м. Вуглегірська.

2.6. Начальнику «Служби автомобільних доріг у Донецькій області» Державної служби автомобільних доріг України привести та підтримувати у придатному для використання стані ділянку траси «Харків-Луганськ-Ізварене», яка проходить через землі Вуглегірської міської ради та охоронну зону навколо неї.

2.7. Станції «Вуглегірськ» Дебальцевської дирекції залізничних перевезень ДП «Донецька залізниця» (Шутій) привести будівлю станції та прилеглу територію у належний стан.

2.8. Директору СГП «Октябрьське» привести землі сільськогосподарського призначення та прилеглі до них лісосмуги в належний.

2.9. Голові Дебальцевської міської ради (Проценко) забезпечити огородження сміттєвого звалища згідно з вимогами чинного законодавства, та забезпечити чистоту дороги при вивозі сміття на дане звалище.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань промисловості, транспорту, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища (Бородін).

Міський голова                                                      М.О.Мартинов
Категория: Каталог статей / Публичные документы / Проекти рішень міської ради | Добавил: Administrator (28-02-2012, 13:11) | Просмотров: 436