Главная » Каталог статей / Публичные документы / Проекти рішень міської ради
Проект рішення міської ради

УКРАЇНА

ВУГЛЕГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


від _______________________ №__________
                            м. Вуглегірськ

Про затвердження Положення «Про порядок виявлення, обліку, зберігання безхазяйних речей, відумерлої спадщини, знахідок та набуття територіальною громадою міста Вуглегірська права комунальної власності на них».

На підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, Цивільно-процесуального кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень", Наказу Міністерства Юстиції України «Про затвердження Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно», з метою врегулювання відносин щодо виявлення, обліку, зберігання безхазяйних речей, відумерлої спадщини, знахідок та набуття територіальною громадою міста Вуглегірська права комунальної власності на них, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення «Про порядок виявлення, обліку, зберігання безхазяйних речей, відумерлої спадщини, знахідок та набуття територіальною громадою міста Вуглегірська права комунальної власності на них» (додається).

2. Затвердити аналіз регуляторного впливу до Проекту рішення Вуглегірської міської ради «Про затвердження Положення про порядок виявлення, обліку, зберігання безхазяйних речей, відумерлої спадщини, знахідок та набуття територіальною громадою міста Вуглегірська права комунальної власності на них» (додається).

3. Рекомендувати депутатам Вуглегірської міської ради надати інформацію про наявність майна на округах, що може бути визнано відумерлим або  безхазяйним.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань промисловості, транспорту, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища (Бородін) та депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян (Дубіна).

Міський голова                                                     М.О.Мартинов

Категория: Каталог статей / Публичные документы / Проекти рішень міської ради | Добавил: Administrator (18-05-2012, 19:34) | Просмотров: 853