Главная » Каталог статей / Публичные документы / Проекти рішень міської ради
Проект рішення міської ради

УКРАЇНА

ВУГЛЕГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


від _______________________ №__________
                               м. Вуглегірськ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у приватну власність  

На підставі ст. 26  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 12, 123, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України,  Закону України «Про землеустрій», розглянувши клопотання, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Шкуропатовій В.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Первомайській, буд. 156 у м. Вуглегірськ, Донецької області (код цільового використання 1.8 – для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва).
2. Передати громадянці Шкуропатовій В.М. (ідентифікаційний код 2084719589), для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, в приватну власність земельну ділянку кадастрового номеру 1412070500:00:002:0491, площею 0,1000 га, у тому числі площею 0,1000 га за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Вуглегірської міської ради.
3. Зобов’язати нового власника земельної ділянки отримати державний акт на право власності на земельну ділянку та зареєструвати отриманий акт у встановленому законом порядку.
4. Рекомендувати відділу Держкомзему у м. Єнакієве (Заболотна):
4.1. Внести зміни до земельно-кадастрової документації;
4.2. Повідомити про зміни у земельно-кадастровій документації Єнакієвську об’єднану державну податкову інспекцію в Донецькій області, Єнакієвське міжміське бюро технічної інвентаризації, Горлівський регіональний відділ по використанню та охороні земель.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань промисловості, транспорту, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища (Бородін).

Міський голова                                                     М.О.Мартинов

Категория: Каталог статей / Публичные документы / Проекти рішень міської ради | Добавил: Administrator (18-05-2012, 19:32) | Просмотров: 636