Главная » Каталог статей / Публичные документы / Проекти рішень міської ради
Проект рішення міської ради

Завантажити повний текст проекту рішення


УКРАЇНА

ВУГЛЕГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


від _______________________ №___________
м. Вуглегірськ

Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, з розрахунку на календарний місяць  

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 293 Податкового кодексу України, наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2011 № 457 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» (зі змінами), з метою впорядкування власних нормативно-правових актів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти до відома Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення міської ради «Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території міста Вуглегірська, з розрахунку на календарний місяць» (додається).

2. Затвердити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, з розрахунку на календарний місяць, згідно з переліком, що додається.

3. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2012 року.

4. Рекомендувати Єнакієвській об’єднаній державній податковій інспекції (Гринцов) керуватися даним рішенням при справлянні єдиного податку.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян (Дубіна).

 

Міський голова                                                     М.О.Мартинов
Категория: Каталог статей / Публичные документы / Проекти рішень міської ради | Добавил: Administrator (1-12-2011, 05:10) | Просмотров: 1176