Главная » Новости / Информация енакиевской ОГНИ
ІНФОРМАЦІЯ щодо результатів роботи управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів за червень 2013 року

  Одним з пріоритетних напрямків  протидії правопорушенням з боку працівників ГУ Міндоходів та Східної митниці є розробка  концепції боротьби з корупцією.
  Практичним  заходом, що проводиться з метою зниження рівня корупції, а також збільшення надходжень  в держбюджет, являється операція «Держкордон-2013», яку продовжено до кінця  поточного року, її проведення розповсюджується на всю територію України.
  Співробітниками  УВБ ГУ Міндоходів у Донецькій області спільно з працівниками оперативного  управління та Східної митниці у межах операції «Держкордон – 2013» за червень  2013 року проведено 3817 митних оглядів товарів, транспортних засобів, що  проходили через зону митного контролю.
  За  результатами вказаних оглядів у відношенні суб’єктів ЗЕД складено 39 протоколів  про порушення митних правил на загальну суму 1317 тис.грн., вилучено  транспортних засобів на 631 тис.грн., виявлено 38 випадків заниження митної  вартості на загальну суму 10523 тис.грн., збільшено митних платежів на 1002  тис.грн.
  Протягом  червня до слідчих підрозділів передано 2 матеріали у відношенні суб’єктів зовнішньоекономічної  діяльності для прийняття процесуальних рішень. За результатами розгляду  матеріалів відкрито 2 кримінальних провадження:  за ч.3 ст.212 та ч.3  ст.204 КК України.
  За  матеріалами службових перевірок управління внутрішньої безпеки в рамках  відпрацювання оперативної інформації під час виконання завдань, визначених  операцією «Держкордон», відкрито 2 кримінальних провадження у відношенні  співробітників ГУ Міндоходів у Донецькій області, звільнено 2 працівників з органів Міндоходів.
  У червні поточного року прокуратурою Донецької області за матеріалами УВБ ГУ Міндоходів  у Донецькій області відкрито кримінальне провадження за попередньою правовою  кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого за ч.1 ст.366 КК  України відносно співробітників однієї з ДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області,  які в грудні 2012 та березні 2013 року в робочий час перетинали державний  кордон України без отримання дозволу керівництва та придбали 2 автомобілі з  метою використання у власних цілях.
  До уваги платників податків та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності  - якщо дії працівників податкової або митної служби, їх законність викликають  навіть невеликі сумніви, з метою підвищення оперативності реагування на можливі  порушення та зловживання з їхнього боку, пропонуємо негайно звертатись по  телефону довіри в управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Донецькій  області 8 (0622) 257-64-46.

Управління внутрішньої  безпеки
ГУ Міндоходів у Донецькій області

Категория: Новости / Информация енакиевской ОГНИ | Добавил: MARISHS (23-07-2013, 16:27) | Просмотров: 828